Новини культуриХристиянські новини

Видавництво "Кана" видало книгу Френсіса Чана – "Забутий Бог"

Видавництво “Кана”, яке спеціалізується на виданні найкращих християнських книг українською, повідомили про нову книгу Френсіса Чана – “Забутий Бог”.
Автор зриває завісу і вказує на справжнє джерело життя християн — Святого Духа. Книгу вже можна замовити на сайті видавництва.

“Друзі, побачивши якою важливою і цінною для вас стала книга «Не фан», ми націлилися видати те, що настільки ж сильно вплине на ваші стосунки з Богом. Насправді “Забутий Бог” значно більше ніж книга” – пишуть видавці.

Ви не зможете залишитися байдужим до цієї книги. Френсіс Чен зриває завісу і вказує на справжнє джерело життя християн — Святого Духа. Автор нагадує, що ми були створені та спасенні не для того, щоби просто пройти певний шлях на землі. Настав час християнам повернутися до забутого Божого Духа, наповнюватися Його силою, відкрити життя, якого очікує від нас Бог і для якого ми були створені.

“Ми віримо, що сторінки книги змінять ваші відносини з забутим Богом … з Святим Духом. Віримо, що відверті й безкомпромісні відео розмови з Френсісом Ченом вплинуть на ваше духовне життя. Віримо, що вивчаючи цю книгу як в групах так і особисто, ви пізнаєте Божу волю для свого життя. Віримо, що відкриєте для себе наскільки сильною і особливою людиною створив вас Бог” – пише Кана.

Видавництво “Кана” перекладає українською мовою кращі християнські книги, які допомагають зростати в Слові Божім і стати істинним послідовником Ісуса Христа.

Перекладаються книги, які наповненні Писанням, висвітлюють важливі істини християнського життя, допомагають зростати у вірі та любові до Бога.
Купити книгу
[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button