Домашня » Новини » Голос мучеників створили фільм про життя християн у Північній Кореї

Голос мучеників створили фільм про життя християн у Північній Кореї

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Напередодні Міжнародного дня молитви за переслідувану Церкву служіння «Голос мучеників» випустило короткометражний фільм про життя християн у Північній Кореї.

Міжнародний день молитви за переслідувану Церкву пройде третього листопада. У ньому візьмуть участь тисячі християнських громад в різних країнах, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на Голос мучеників. 

«Короткометражний фільм «Голосу мучеників», присвячений Міжнародному дню молитви 2019 року, називається «Санг Чуль: Північна Корея». Він являє собою яскравий приклад того, як важко слідувати за Христом в самій закритій країні світу. Фільм надихне Вас і Вашу родину, групу, клас або церкви молитися за переслідуваних християн в Північній Кореї й по всьому світу», — відзначили в служінні.

Фільм, знятий на Корейському півострові, розповідає правдиву історію пастора Хана, який був убитий північнокорейськими агентами в Китаї через його ефективну євангельську роботу серед північнокорейців. Історія розказана від імені одного з учнів пастора Хана — Санга Чуля, людини, яка пішла по стопах свого наставника, продовжуючи ділитися Євангелієм з північнокорейцями, попри небезпеку.

Більше про життя християн у Північній Кореї:

«Голос мучеників» — некомерційна міжконфесійна християнська організація, чия робота присвячена допомозі  переслідуваній церкві по всьому світу. Служіння було засновано в 1967 році пастором Річардом Вурмбрандом, який 14 років перебував у в’язницях комуністичної Румунії за свою віру в Христа. Його дружина, Сабіна, була в тюрмі три роки.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Прощення - для кого воно потрібне

Наступна Стаття

"Наші права виходять від Всемогутнього Бога", - президент Трамп 

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *