Християнські новини

"Наші права виходять від Всемогутнього Бога", – президент Трамп 

Президент Трамп звернувся до християнських лідерів у ці вихідні на саміті “Ціннісні виборці”, нагадавши присутнім про його прихильність до збереження релігійної свободи.
«Наші права походять від Всемогутнього Бога, і вони ніколи не можуть бути відібрані. Разом ми захистимо дані Богом права”, — сказав він, як повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на   CBN News.
Пастор Ендрю Брунсон, який був у полоні в Туреччині два роки, відкрив церемонію молитвою. Він звернувся до Бога і просив для президента Трампа мудрості, розуміння у прийняті рішень, Божого провидіння в управління державою.
Виступ Президента на саміті відбувся в умовах посилення занепокоєння консервативних євангельських лідерів щодо виведення Президентом військ на Північній Сирії, що залишає релігійні меншини — у тому числі християн — незахищеними для потенційної атаки.
“Курди прагнуть піти, і це добре”, — сказав Президент. «Нехай вони мають свої кордони. Я не думаю, що наші солдати повинні бути там протягом наступних 50 років. Тож давайте подивимося, що станеться. Ми заплатили великі гроші курдам. Вони борються за свою землю», — сказав він.
Президент Трамп також зазначив, що минулого тижня він “спрямував 50 мільйонів доларів на підтримку християн та інших релігійних меншин у Сирії”. 
«Зробили це на честь пастора Брунсона, людей, які зробили для нас велику роботу. Це допоможе християнам у Сирії. Непроста ситуація для них. Загалом моя адміністрація забезпечила понад півмільярда доларів на підтримку релігійних меншин та інших осіб, які страждають від жорстокостей лише в Сирії та Іраку”, — додав президент.

Він також сказав своїй аудиторії, що жоден інший президент США не зробить того, що зробив для свободи віросповідання в інших країнах, і не знайде способу звільнити Бренсона.
Він зробив висновок про постійні овації: “В Америці ми не поклоняємось уряду, ми поклоняємось Богу”, – запевнив президент Трамп. 
“Ми досягнемо нових висот, здійснимо нові прориви, і зміцнимо зв’язки любові та вірності, які об’єднують нас усіх як громадян, як сусідів, патріотів, так і християн, так  і людей віри. Як один народ, одна нація та одні Сполучені Штати Америки, ми будемо стояти як світло волі, країна мужності та дім для гордих людей віри. Назавжди й завжди американці вірять у справу свободи, силу молитви та вічну славу Божу».

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button