Домашня » Новини » “Наші права виходять від Всемогутнього Бога”, – президент Трамп 

“Наші права виходять від Всемогутнього Бога”, – президент Трамп 

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Президент Трамп звернувся до християнських лідерів у ці вихідні на саміті “Ціннісні виборці”, нагадавши присутнім про його прихильність до збереження релігійної свободи.

«Наші права походять від Всемогутнього Бога, і вони ніколи не можуть бути відібрані. Разом ми захистимо дані Богом права”, — сказав він, як повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на   CBN News.

Пастор Ендрю Брунсон, який був у полоні в Туреччині два роки, відкрив церемонію молитвою. Він звернувся до Бога і просив для президента Трампа мудрості, розуміння у прийняті рішень, Божого провидіння в управління державою.

Виступ Президента на саміті відбувся в умовах посилення занепокоєння консервативних євангельських лідерів щодо виведення Президентом військ на Північній Сирії, що залишає релігійні меншини — у тому числі християн — незахищеними для потенційної атаки.

“Курди прагнуть піти, і це добре”, — сказав Президент. «Нехай вони мають свої кордони. Я не думаю, що наші солдати повинні бути там протягом наступних 50 років. Тож давайте подивимося, що станеться. Ми заплатили великі гроші курдам. Вони борються за свою землю», — сказав він.

Президент Трамп також зазначив, що минулого тижня він “спрямував 50 мільйонів доларів на підтримку християн та інших релігійних меншин у Сирії”. 

«Зробили це на честь пастора Брунсона, людей, які зробили для нас велику роботу. Це допоможе християнам у Сирії. Непроста ситуація для них. Загалом моя адміністрація забезпечила понад півмільярда доларів на підтримку релігійних меншин та інших осіб, які страждають від жорстокостей лише в Сирії та Іраку”, — додав президент.

Він також сказав своїй аудиторії, що жоден інший президент США не зробить того, що зробив для свободи віросповідання в інших країнах, і не знайде способу звільнити Бренсона.

Він зробив висновок про постійні овації: “В Америці ми не поклоняємось уряду, ми поклоняємось Богу”, – запевнив президент Трамп. 

“Ми досягнемо нових висот, здійснимо нові прориви, і зміцнимо зв’язки любові та вірності, які об’єднують нас усіх як громадян, як сусідів, патріотів, так і християн, так  і людей віри. Як один народ, одна нація та одні Сполучені Штати Америки, ми будемо стояти як світло волі, країна мужності та дім для гордих людей віри. Назавжди й завжди американці вірять у справу свободи, силу молитви та вічну славу Божу».

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Голос мучеників створили фільм про життя християн у Північній Кореї

Наступна Стаття

Влада в Китаї знесла будівлю церкви, є постраждалі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *