Home»Блог Ренді Маршалла»Прощення – для кого воно потрібне

Прощення – для кого воно потрібне

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

“Ви не можете повернутися назад і змінити початок, але ви можете почати там, де ви є, і змінити закінчення”.     С. К. Льюіс

Прощення, це те, чого ми всі хочемо, але дуже важко дати, — це двостороння монета. Немає прощення без любові й любові без прощення. Той хто любить багато, багато й прощає.

Всі знають, що в цьому є правда. Але … якби прощення було легким, всі це робили б. Причина, чому я не зрозуміле — ваше правопорушення очевидне, моє помилка, ну… складна.

Всередині у нас усіх є щось, що хоче повернути образу за образу. Назвіть це, рахунок заощадження. Напевно, це щось ближче до помсти. Там справді є момент задоволення.  Я з’ясував, що є ціна, яку потрібно заплатити. Кожного разу.

Автор Льюїс Смедес дуже гарно підкреслює це: “Прощати — це звільнити в’язня, лише для того щоб зрозуміти, що в’язень — це я”.

По-іншому, якщо ми не можемо простити… ми руйнуємо той самий міст, через який ми самі повинні перейти.

Любов — це спілкування в активному розумінні. Любов діє. Прощення — це спілкування у реактивному сенсі.

Що означає звільнитися від образи?

Я вважаю, що це означає два важких, але необхідних кроки:

1) Це означає, що я відмовляюся зупинятися на образі. Перестаньте думати про це знову і знову. Перестаньте її зображати. Дайте парші спокій.

2) Це означає, що я відмовляюсь підіймати це знову. Немає ментального забуття, але є емоційне забуття. Це починається, коли я перестаю говорити з іншими про це. Слова мають дивовижну силу нагадування.

Прощення — це коли я відмовляюся від свого права завдати вам шкоди за те, що ви мені завдали болю. Єдиний спосіб, яким я можу “натиснути й забути те, що лежить позаду мене” – це відкрити двері в’язниці зсередини, тому що у мене один ключ.

Якщо ви не можете пробачити І забути, виберіть його.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

Попередня Стаття

Сила проти Любові - хто кого?

Наступна Стаття

Голос мучеників створили фільм про життя християн у Північній Кореї

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *