Християнські новини

Відкрито реєстрацію на Глобальний Лідерський саміт, який відбудеться у Львові

Команда GLSLVIV2019 повідомляє про початок ранньої реєстрації на Глобальний Лідерський саміт, який відбудеться 29-30 листопада на Арені Львів.
Одним зі спікерів на GLS буде Ліз Боханнон — засновниця Sseko Designs, соціально свідомого модного бренду, який працює над створенням лідерських та освітніх можливостей для жінок по всьому світу.
Молода, інноваційна, творча Ліз вважає, що бізнес — це потужна платформа для соціальних змін. Вона була названа Bloomberg Businessweek як провідний соціальний підприємець, а Forbes внесена до топ-20 найкращих спікерів.
У своїй книзі «Початківська витівка» (Beginner’s Pluck) Ліз Боханнон використовує як приклад подорожування, щоб дослідити 14 принципів для побудови життя з вищою метою та пристрастю. Під час свого виступу на #GLS19, вона відкриває деякі секрети того, як починати власну справу, мріяти та змінювати долі людей. Її насичений виступ вразить кожного.
Учасникам саміту буде надана велика кількість можливостей покращити свої навички й розвивати лідерські здібності. Саміт є перевіреним інструментом, який дає переконливі результати для лідерів, котрі його відвідують.
Спікери подаватимуть унікальне поєднання бачення, натхнення і практичних навичок, які ви можете відразу ж застосовувати.
Цього року промовці будуть говорити на різні теми, які включають:

  • Реалізація ідей, які мають найбільше значення
  • Чесноти, які покращують роботу в команді
  • Ефективне управління через культурні відмінності
  • Використання сили емоційного інтелекту
  • Складові успішного виконання
  • Формування культури, яка цінує ефективність

Глобальний Лідерський Саміт — це дводенний захід, який щороку в серпні транслюється на-живо в HD якості з церкви Віллоу поблизу Чикаго на сотні місць в Північній Америці. Запрошуємо Вас приєднатися до очікуваних 305,000 людей, які бажають стати кращими лідерами. Протягом осені Саміт відбуватиметься додатково у 675+ локаціях в 125 країнах і на 59 мовах

Про Глобальний Лідерський Саміт

– Заснований у 1995 році, сьогодні охоплює близько 100 країн, понад 600 міст, 18 тисяч церков та 170 тисяч Лідерів.
– Девіз саміту — “Будь Лідером там, де ти є!” (“Lead where you are!”)
– GLS – Глобальний Лідерський саміт — був заснований з метою трансформації Лідерів християн по всьому світу. Основна мета розвиток лідерських дарів, поширення бачення, та натхнення на благо місцевих церков та інших сфер діяльності.
– Це 2-х денний захід, у супроводі спікерів світового визнання з лекціями на тему лідерства, що можуть бути практичними у різних сферах життя: побут, сім‘я, церква, бізнес.
– Це звучання чарівних мелодій живих виконавців. Затишна атмосфера у колі однодумців та ідеальний час для нових знайомств та комунікації. Місце наповнення, народження нових ідей та стимулу творити.

Більше про лідерство:

Організатори Глобального Лідерського саміту повідомляють:

Справжні Лідери прагнуть вдосконалити своє вміння, щоб краще служити іншим. Вони ніколи не будуть задоволені своїм станом. Вони прагнуть бачити більше, скоріше і набагато далі ніж раніше.
Спеціально для Вас, наших дорогих друзів, постійних учасників пропонуємо унікальну можливість ранньої реєстрації:
300 гривень, лише 300 місць до 7 жовтня
Реєструйтесь за посиланням тут.
https://www.facebook.com/GLSLviv/videos/1656837234558660/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button