Домашня » Новини » Відкрито реєстрацію на Глобальний Лідерський саміт, який відбудеться у Львові

Відкрито реєстрацію на Глобальний Лідерський саміт, який відбудеться у Львові

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Команда GLSLVIV2019 повідомляє про початок ранньої реєстрації на Глобальний Лідерський саміт, який відбудеться 29-30 листопада на Арені Львів.

Одним зі спікерів на GLS буде Ліз Боханнон — засновниця Sseko Designs, соціально свідомого модного бренду, який працює над створенням лідерських та освітніх можливостей для жінок по всьому світу.
Молода, інноваційна, творча Ліз вважає, що бізнес — це потужна платформа для соціальних змін. Вона була названа Bloomberg Businessweek як провідний соціальний підприємець, а Forbes внесена до топ-20 найкращих спікерів.

У своїй книзі «Початківська витівка» (Beginner’s Pluck) Ліз Боханнон використовує як приклад подорожування, щоб дослідити 14 принципів для побудови життя з вищою метою та пристрастю. Під час свого виступу на #GLS19, вона відкриває деякі секрети того, як починати власну справу, мріяти та змінювати долі людей. Її насичений виступ вразить кожного.

Учасникам саміту буде надана велика кількість можливостей покращити свої навички й розвивати лідерські здібності. Саміт є перевіреним інструментом, який дає переконливі результати для лідерів, котрі його відвідують.

Спікери подаватимуть унікальне поєднання бачення, натхнення і практичних навичок, які ви можете відразу ж застосовувати.

Цього року промовці будуть говорити на різні теми, які включають:

  • Реалізація ідей, які мають найбільше значення
  • Чесноти, які покращують роботу в команді
  • Ефективне управління через культурні відмінності
  • Використання сили емоційного інтелекту
  • Складові успішного виконання
  • Формування культури, яка цінує ефективність

Глобальний Лідерський Саміт — це дводенний захід, який щороку в серпні транслюється на-живо в HD якості з церкви Віллоу поблизу Чикаго на сотні місць в Північній Америці. Запрошуємо Вас приєднатися до очікуваних 305,000 людей, які бажають стати кращими лідерами. Протягом осені Саміт відбуватиметься додатково у 675+ локаціях в 125 країнах і на 59 мовах

Про Глобальний Лідерський Саміт

– Заснований у 1995 році, сьогодні охоплює близько 100 країн, понад 600 міст, 18 тисяч церков та 170 тисяч Лідерів.
– Девіз саміту — “Будь Лідером там, де ти є!” (“Lead where you are!”)
– GLS – Глобальний Лідерський саміт — був заснований з метою трансформації Лідерів християн по всьому світу. Основна мета розвиток лідерських дарів, поширення бачення, та натхнення на благо місцевих церков та інших сфер діяльності.
– Це 2-х денний захід, у супроводі спікерів світового визнання з лекціями на тему лідерства, що можуть бути практичними у різних сферах життя: побут, сім‘я, церква, бізнес.
– Це звучання чарівних мелодій живих виконавців. Затишна атмосфера у колі однодумців та ідеальний час для нових знайомств та комунікації. Місце наповнення, народження нових ідей та стимулу творити.

Більше про лідерство:

Організатори Глобального Лідерського саміту повідомляють:

Справжні Лідери прагнуть вдосконалити своє вміння, щоб краще служити іншим. Вони ніколи не будуть задоволені своїм станом. Вони прагнуть бачити більше, скоріше і набагато далі ніж раніше.

Спеціально для Вас, наших дорогих друзів, постійних учасників пропонуємо унікальну можливість ранньої реєстрації:

300 гривень, лише 300 місць до 7 жовтня

Реєструйтесь за посиланням тут.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

В Алжирі християн б'ють і закривають церкви

Наступна Стаття

Що таке Киріякé?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *