Home»Новини»Рада Церков закликає МОН привести експертизу підручників у відповідність до закону

Рада Церков закликає МОН привести експертизу підручників у відповідність до закону

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає Міністра освіти і науки замінити незаконну «антидискримінаційну» гендерну експертизу підручників іншою, яка не буде ідеологічно заангажованою. З таким зверненням ВРЦіРО звернулася до міністра Лілії Гриневич у четвер, 14 червня.

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вбачає своїм громадянським обов’язком звернути Вашу увагу на неприпустимість впровадження у шкільну освіту так званої гендерної ідеології – відмінної від поняття рівності прав жінок і чоловіків, а також проведення інших згубних для молодого покоління соціальних експериментів за допомогою «антидискримінаційної» гендерної експертизи підручників і освітніх програм», – наголошується у листі.

ВРЦіРО зауважує, що інструктивно-методичні матеріали для експертів щодо здійснення «антидискримінаційної» експертизи, рекомендовані Інститутом педагогіки НАПН України та підготовлені за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, містять поняття «гендер», яке суперечить законодавству України.

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня Стаття

Хрещення Русі: вчора, сьогодні, завтра

Наступна Стаття

«Засуджуємо погроми і переслідування за національною ознакою!» – Рада Церков

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *