Новини суспільства

Грошові виплати для евакуйованих можна отримати прямо на вокзалі

Відтепер українці, які виїжджають із зони проведення бойових дій зможуть отримати грошову компенсацію від держави під час евакуації, повідомляє пресслужба «Укрпошти».

Джерело: biz.censor

У повідомлені йдеться про те, що для цього «Укрзалізниця» передає працівникам «Укрпошти» дані своїх евакуаційних рейсів. Видача готівки здійснюється Укрпоштою безпосередньо на території залізничного вокзалу у Львові. Ужгород, Івано-Франківськ та Чернівці незабаром додадуть до переліку станцій, де будуть здійснюватися виплати.

Зазначається, що відомості про виплату матеріальної допомоги формуються працівниками залізниці безпосередньо під час руху евакуаційних поїздів, у яких має бути зазначено кількість дітей та дорослих. Ці дані передають працівникам «Укрпошти», які до прибуття евакуаційного потягу на станцію міста призначення організовують все необхідне, щоб люди могли отримати кошти одразу після виходу з потягу.

«Виплата грошової допомоги евакуйованим – ще один приклад співпраці двох компаній державного сектору економіки. Це додаткове навантаження на наших співробітників, яким доводиться готуватися до виплати коштів у режимі реального часу, та на працівників Укрзалізниці, які формують відомості прямо в дорозі. Але ми − саме ті компанії, які мають інфраструктуру, достатню для виконання поставлених державою завдань», − сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

З 17 травня працівники «Укрпошти» щодня проводять грошові виплати для пасажирів двох евакуаційних потягів на території Центрального залізничного вокзалу Львова. Зазначається, що пасажири п’яти евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тис. грн.

Читайте також: 

Як повідомлялося раніше, особам, евакуйованим з районів бойових дій, держава надає одноразову допомогу у розмірі 3 тис. грн на кожну дитину чи інваліда та 2 тис. грн на кожну людину віком від 18 років.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button