війна

Ноутбук від держави отримає кожна багатодітна родина, яка евакуювалася

Кожна багатодітна родина в евакуації отримає ноутбук для навчання дітей. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук під час інформаційного телемарафону.

Джерело: УНІАН

«Ми вирішили, як міністерство, знайти можливість кожній багатодітній сім’ї, яка переїде, дати ноутбук, щоб діти могли навчатися. Нам треба, щоб діти навчалися, розвивалися. Кожна багатодітна родина отримає ноутбук», − розповіла вона.

Також, віцепрем’єр додала, що при евакуації держава забезпечує безплатне транспортування, надає житло, харчування і медичний догляд.

«Плюс, ми виплачуємо одноразову допомогу, як тільки людина сідає в потяг, оформляємо довідку ВПО… А також, на пероні по прибуттю виплачуємо відразу 2200 грн або, в залежності від людини, якщо вона з інвалідністю − 3000 грн. Перша одноразова виплата завжди є», − підкреслила Верещук.

Вона відмітила, що на тимчасово окупованій території Донеччини й Луганщини близько 52 тисяч дітей і загалом 350 тисяч населення.

Як повідомляв УНІАН, 29 липня держава запровадила обов’язкову евакуацію населення з неокупованих районів Донецької області перед початком опалювального сезону.

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що з Донецької області необхідно евакуювати 200-220 тис. жителів.

Водночас вона наголосила, що примушувати людей виїжджати ніхто не буде. У них є можливість відмовитись від евакуації письмово.

За словами Верещук, наступною для евакуації може стати Запорізька область, де газопостачання відсутнє на 65 % території.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!