Домашня » Новини » Археологічне відкриття: знайдені ворота старозавітного міста

Археологічне відкриття: знайдені ворота старозавітного міста

10
Поширень
Pinterest WhatsApp

Археологи в Ізраїлі виявили ворота в місто, яке існувало за часів Старого Завіту. Професор Рамі Арав з університету Небраски очолив розкопки, які проходили в стародавньому місті Вифсаїда в Йорданському парку на Голанських висотах.

В інтерв’ю виданню The Christian Post Арав пояснив, що недавно виявлена ​​височина складалася з трьох стел (стовпів з висіченими текстами і зображеннями).

«Одна з стел була культовою і зображала бога місяця у арамейцев. Це незвичайне відкриття, оскільки збереглося тільки шість таких стел », – пояснив Арав.

Одна була виявлена ​​кілька років назад в Віфсаїді, інша була виявлена ​​минулого тижня, а чотири інших були виявлені між північною частиною королівства Йорданії і південною частиною Туреччини. Бог Місяця був одним з найважливіших богів арамейцев.

Арав також розповів виданню The Christian Post, що знайдені ними міські ворота «унікальні, оскільки це єдині міські ворота столиці, що збереглися від Південного Леванту з біблійного періоду».

«У Південному Леванті було кілька біблійних царств, кожне з яких мало столицю. Проте, жодна з цих столиць не збереглася до сьогоднішнього дня в тій мірі, в якій вона розкриває найбільш важливі структури в містах », – продовжив Арав.

Відкриття воріт привернуло увагу Християнського інституту – організації по апологетиці, що базується у Великобританії.

Кріс Сінкінсон, викладач в коледжі Moorlands College в Англії, сказав представникам Християнського Інституту, що древнє місто Вифсаїда важливе для вивчення Біблії.

«Місто вважається столицею королівства Гешур, дружнього союзника Ізраїлю. Цар Давид одружився з дочкою царя, і Авесалом утік сюди під час повстання », – сказав Сінкінсон.

Більше про біблійну археологію:

«Відкриття цього міста матиме важливі наслідки для нашого розуміння Біблії, звичаїв і традицій того часу».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

 

Джерело: cnl.news

Попередня Стаття

На території Туреччини знайдено могилу апостола Пилипа

Наступна Стаття

У Швеції журналісти викрили в педофілії понад сто геїв

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *