війна

Міжнародна організація «Сумка Самарянина» відправила до України обладнання для медичних шпиталів

У Львові триває робота з оснащення двох локацій для мобільних медичних шпиталів. Міжнародна організація «Сумка Самарянина» вже надіслали до України обладнання для лікарні.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

Раніше повідомлялося, що у мобільних шпиталях християни надаватимуть психологічної та духовної допомоги. Відділ капеланства у кризових ситуаціях під час катастроф «Сумки Самарянина» проводить навчання для капеланів.

Локації для лікарень оснащують у паркінгу магазину «Ашан» по вул. Стрийська 30 та поблизу залізничного вокзалу. Встановлювати обладнання допомагають представники організації «Сумка Самарянина» та десятки місцевих волонтерів.

Також зазначається, що шпиталі розраховані для надання першої медичної допомоги.

Міжнародна організація «Сумка Самарянина» відправила до України обладнання для медичних шпиталів Міжнародна організація «Сумка Самарянина» відправила до України обладнання для медичних шпиталів

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button