РелігіяХристиянські новини

Громадська рада рекомендує Міністерству освіти і науки України підтримати шкільну програму християнської етики

Під час засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями постало ключове питання забезпечення викладання духовних та моральних курсів у навчальних закладах.

Джерело: ІРС

Зустріч відбулася 23 вересня 2021 року в офісній будівлі Міністерства освіти і науки, де були присутні члени громадського комітету, освітяни з України та Києва, а також офіційний представник Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій протоієрей Олекса Петрів.

Члени Громадської ради МОН наголосили на важливості підписання угоди з ВРЦіРО та обмінялися думками щодо можливих кроків, спрямованих на реальне впровадження такої ініціативи.

Учасники обговорили проблеми викладання духовно-морально-орієнтованих курсів та практичні кроки для покращення ситуації.

На зустрічі підняли питання про кількість закладів загальної середньої освіти, де проводились такі курси, що в попередньому 2020 році становили лише 31,6 % від загальної. Кількість учнів, охоплених таким вивченням тільки 12,6 %.

Звідси робимо висновок, що більше ніж 87 % майбутніх громадян України не мають можливості вивчення предметів духовно-етичного спрямування і це вкрай негативно позначається на формуванні їх цінностей.

Читайте також:

Громадський комітет одноголосно рекомендував МОН схвалити такі програми курсів як «Основи християнської етики», «Історія Біблії та християнська етика», «Християнська етика в українській культурі». Крім того, важливо відновити діяльність Експертного комітету МОН з питань етики та духовно-моральної спрямованості.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button