СвітХристиянські новини

В американській школі вирізали біблійні вірші з блокнотів школярів, які подарувала місцева церква

В Північній Кароліні державна школа вирізала  біблійні вірші з студентських блокнотах-планувальників, які дітям подарувала місцева баптистська церква. Повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post.
Керівництво баптистської церкви Sulphur Springs розповіли, що вони витратили понад 2000 доларів на друк блокнотів-планувальників, щоб роздати учням середньої школи East Alexander (EAMS) на 2020-2021 навчальні роки.
Проте у недавньому інтерв’ю виконавчий директор шкіл округу Александер Аліша Клоер пояснила, що вони не мають право поширювати блокноти-планувальники з біблійними віршами на них через «відділення церкви від держави». Вона доповнила, що вони прийняли це рішення після погроз судовими позовами з боку національних юридичних організацій, таких як Фонд Свободи від релігії.

У недавньому інтерв’ю помічник молодіжного пастора Джеймс Сафра пояснив, що на початку літа вони зв’язалися з директором школи EAMS Крісті Лав, щоб запитати, чи може громада якось їм допомогти. За словами служителя, директор попросила флешки для кожного студента і блокноти-планувальники.

«Щодо блокнотів директор сказала, що ми можемо робити все, що захочемо, тому що ми  їх надаємо», – зазначив служитель.

Як відзначили в громаді, на блокнот-планувальник розмістили два біблійні вірша. У нижній частині на зворотному боці обкладинки надруковані слова з Письма до Филип 4:13 («Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі.») і Єремії 29:11 («Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.»).
Як пояснив Джеймс Сафра, кожен учень сам вирішував брати чи не брати блокнот-планувальник, тому християни не думали, що біблійні вірші на останній сторінці стануть проблемою. Служитель доповнив, що перш ніж роздати зошити учням, шкільний персонал вирізав вірші з Біблії та залишили порожню ділянку на задній частині обкладинки.
В іншому повідомленні керівництво церкви відзначило, що вони прагнуть залишити це непорозуміння позаду і мають намір підтримувати школу всіма можливими засобами.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button