СвітХристиянські новини

Відбулась V Міжнародна онлайн-молитва за спасіння єврейського народу

1 листопада відбулась V Міжнародна онлайн-молитва за спасіння єврейського народу й Ізраїлю. Понад 100 молитовників вели молитву в прямому ефірі. Понад 1000 людей приєдналося до трансляції в YouTube. Повідомляє прес-служба Київської єврейської месіанської спільноти.
Взяли участь у молитві віряни з різних громад та церков по всьому світу, які вирішили, згідно з Божим Словом, клопотати за єврейський народ.

«Це для нас особливий прояв любові до Бога і тому, що важливе Його серцю. Ми молимося за те, що актуальне для Ізраїлю в цей період часу, а також згідно з біблійним пророцтвам і обіцянкам Бога про Його народ, – повідомляють організатори онлайн-ініціативи. – Ми раді, що віруючі з різних країн і континентів продовжують приєднуватися до цієї Божої справи. Дякуємо кожному! Віримо, що ця молитовна ініціатива буде розвиватися у кількісному і географічному плані».

На сайті організаторів йдеться, що молитва буде проходити кожної останньої неділі місяця. Найближча спільна молитва відбудеться 29 листопада з 10:00 до 22:00 на платформі месіанського мовлення https://www.youtube.com/c/ShomerTV.
Читати також:

Організаторами молитви є єврейські месіанські громади Києва, Бердичева, Санкт-Петербурга, Кишинева та платформа месіанського мовлення ShomerTV.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button