УкраїнаХристиянські новини

Google стежить за українцями і вже передає дані стеження

Google опублікував свіжі звіти про переміщення жителів різних країн, і вперше серед них є дані про Україну. Вони опубліковані на сторінці COVID-19 Community Mobility Reports.
Ці звіти аналізують дані, зібрані з геолокаційних додатків, в першу чергу Google Maps. У компанії підкреслюють, що при зборі даних дотримується конфіденційність користувачів. Google публікує звіти, щоб продемонструвати динаміку дотримання карантину.
Дані розбиті на шість категорій: парки, торгівля і розваги, магазини й аптеки, станції транспорту, робочі місця і житло. Динаміка відображається стосовно “базової лінії” – показника переміщень з 3 січня до 6 лютого. Таким чином можна побачити, як змінилися пересування людей за час карантину в порівнянні з періодом до карантину. Свіжі звіти наводять дані з 26 квітня до 7 червня. Примітно, що в Україні різко зросло відвідування парків – на 73%. Решта зміни не перевищують 10%.

Джерело: zn.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button