війна

Після восьми місяців окупації Херсон повертається під контроль України

Херсон повертається під контроль Збройних Сил України, частини яких уже заходять до міста. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Джерело: news.liga.net

Також сьогодні стало відомо, що в Херсоні зруйновано Антонівський міст, який з’єднував береги Дніпра, — ймовірно, удари по ньому, відступаючи, завдала армії РФ.

До середини дня почали з’являтися перші фото українських військових у Херсоні та прапорів України в центрі міста.

Читайте також:

Всі шляхи відступу російських окупантів перебувають під вогневим контролем ЗСУ. Росіянам радять здаватися в полон, щоб зберегти своє життя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!