Новини суспільства

Гомосексуалізм – це великий гріх: ЛГБТ-спільнота критикує співачку Ірину Федишин через її просімейну позицію

Співачку Ірину Федишин почали критикувати ЛГБТ-угрупування через її просімейну позицію та висловлювання про те, що гомосексуальний спосіб життя є великим гріхом.

Джерело: Telegram «Любов проти гомосексуалізму»

Ірина Федишин відома своїми піснями, які виконують на сімейних фестивалях, наприклад «Батьки мої». А також нещодавно випустила християнський хіт «Розстріляна весна».

ЛГБТ-спільнота почала атакувати співачку через її критичні висловлювання про гомосексуальний спосіб життя.

Вона наголосила: «ЛГБТ-спільнота для мене – це те, що я не розумію, для мене це великий гріх. Але я цих людей не засуджую, тому що це їхнє життя і вони самі його руйнують».

Як підкреслила співачка, ми всі будемо відповідати перед Богом.

Також Ірина зазначила, що вона – духовна людина і чітко знає, що гомосексуалізм – це важкий гріх. Але кожен робить висновки. Всі люди є різними, не святими, всі грішать. І якщо ЛГБТ-спільноті подобається себе руйнувати – нехай руйнують, заявила вона.

Зазначається, що критику проти неї розпочали лідери думок ЛГБТ-угрупування. Потім це ретранслювали ЗМІ, а також підхопили деякі скандальні співаки.

«Непросто зараз Ірині Федишин витримувати такі гори критики лише за свою просімейну позицію. Втім, дивуватися не варто – ЛГБТ-угрупування завжди славилося авторитарним підходом до інодумців», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, що за словами Асоціації сексологів та сексотерапевтів України (АССУ), ліві активісти та представники ЛГБТ-спільноти в мирний час називали українських воїнів нацистами, а під час війни бажають їм смерті. За словами YouTube ISLND TV, ЛГБТ-активісти разом з російськими ботами намагаються банити українські контрпропагандистські канали.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button