РелігіяХристиянські новини

У Києві пройде двадцять сьома Всеукраїнська виставка «Оснащення Дитячих служителів»

Виставка пройде 8-9 жовтня на території церкви «Нове Життя» в Києві. Це вже двадцять сьомий подібний захід, який організовує Міжнародний дитячий благодійний фонд «Абетка Життя».

Джерело: abetka.info

Організатори зазначили, що на новому місці є можливість проводити семінари в більш просторих приміщеннях. Люди матимуть можливість вибору 10 з 15 запропонованих заходів на виставці в обидва дні, з практикою трьох семінарів в один час.

Теми семінарів:

 • Як послужити дитині, якій «погано».
 • Християнські настільні ігри в Недільній школі, таборі і вдома.
 • Як в підлітковому служінні не прийти в нікуди. Криза в служінні і як її подолати і залишитися ефективними і присвяченими служителями.
 • Хто вони − покоління Z і як їм допомогти.
 • Інсайт вчителя недільної школи.
 • Як приводити дітей і підлітків в церкву. Євангеліє в доступній формі для всіх вікових груп.
 • Діти і місіонерство: поради служителю.
 • Мистецтво спілкування. Як говорити з підлітком його мовою.
 • Створення і використання саморобок для ефективного навчання Біблії.
 • Проєкт WakeUp Deborah − як зробити, щоб кожна дитина, яка приходить до церкви, мала молитовних батьків.
 • Воркшоп «Спектакль за годину».
 • Інтернет і глобалізація: вплив на цінності дітей і підлітків.

На учасників чекає великий вибір тематичної літератури з дитячого, підліткового та молодіжного служіння, методички, розробки, програми уроків, свят, таборів тощо. Також можна знайти матеріали та ідеї для творчості, інвентар для ігор, наочності, ігри, Біблії, сувеніри, розіграш призів, цікаві практичні семінари та багато іншого.

У заході братимуть участь близько 30 організацій, які працюють з дітьми та для дітей, список і їх контакти доступні за посиланням сайті abetka.info (https://www.abetka.info/vystavka/seminary-na-vystavke).

Читайте також:

Організатори зазначають, що через напружену епідеміологічну ситуацію дуже важливо зробити максимум для безпеки учасників. На заході від кожного вимагатимуть носити маску, яка б прикривала рот і ніс, і просять не виявляти невдоволення групі волонтерів, яка слідкуватиме за цим.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!