Християнські новини

У Новій Зеландії видалили згадки про Ісуса Христа з парламентської молитви

Буквально через два тижні після стрілянини в мечеті в місті Крайстчерч (Нова Зеландія), яка сталася в середині березня, уряд вирішив видалити всі згадки про Ісуса Христа з парламентської молитви.
Рішення спікера палати представників (Нова Зеландія) Тревора Маллард засмутило християнське населення країни. Маллард прийняв рішення відмовитися від згадок про Ісуса, щоб зробити молитву «більш всеосяжною» для всіх парламентаріїв, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на Християнський Мегапортал invictory.com.
У виданні The Guardians відзначили, що звернення до «Всемогутнього Бога» в молитві залишається, але це не конкретне посилання на християнського Бога.
Раніше близько 1 000 осіб протестували біля будівлі парламенту в Веллінгтоні. Група хотіла, щоб ім’я Ісуса було відновлено в молитві, тому що християнство є частиною історії нації.
Росс Сміт, організатор заходу, заявив радіокомпанії Radio NZ, що в країні є християнська спадщина, про яку не потрібно забувати.
«Принципи та цінності цієї нації засновані на наших християнсько-іудейських коренях. Це нововведення зруйнує це коріння », – сказав він.
«Ми християнська нація, і рішення спікера потрібно скасувати, – заявив демонстрант Ріккі Тойчер. – Ми не поділяємо його атеїзм ».
Інший демонстрант, Кармель Морган, сказала, що Маллард повинен був проконсультуватися з новозеландцями або оголосити референдум, перш ніж змінити молитву.
Інші новозеландські політики також висловили свою стурбованість з приводу змін, внесених спікером без консультації з усім парламентом.
«Що ж, рішення про те, що слід змінити, повинні приймати парламентарії, а не спікер – це наша позиція, я не проти публічно заявити про це, – зазначив заступник прем’єр-міністра Уїнстон Пітерс. – Якщо влада планує внести зміни, давайте вирішувати парламентом, а не однією людиною».

Більше про релігійну ситуацію у світі:

Маллард сказав, що він консультувався з іншими політиками, і більшість, з ким він говорив, були за більш світську версію молитви.
Через тиждень після того, як 15 березня екстреміст відкрив вогонь в двох мечетях, убивши 50 осіб, по всій країні почали поширюватися офіційні заклики до молитов.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button