Актуальне

Фемінізм руйнує традиційну сім’ю

Ідеологи фемінізму подають свої пріоритети як невинний суспільний і політичний рух спрямований на досягнення соціальної рівності між чоловіком та жінкою. Однак, що насправді приховується під цим поняттям? Що таке фемінізм на практиці? Спробуємо поступово в цьому розібратись.

Ідеологія фемінізму – це антипатія до сім’ї

Найкраще висвітлюють ідею фемінізму самі представники цього руху. Ось їхній світогляд на традиційні сімейні цінності випробувані століттями у всіх народах світу.
Бетті Фредан пише: «Жінки, яких виховували, як домогосподарок, які виростали, бажаючи бути тільки домогосподарками є в такій самій небезпеці, як і мільйони, які йдуть на вірну смерть в концентраційні табори. Вони страждають від повільної смерті розуму і духа».
Лінда Гордон сказала, що традиційна сім’я повинна бути знищена. Незалежно від її кінцевого сенсу, розпад сімей в даний час є об’єктивним революційним процесом.
Хелен Саллінгер не приховує своїх цілей: «Ми повинні працювати, щоб знищити шлюб. Кінець інституту сім’ї є необхідною умовою для звільнення жінок. Отже для нас важливим є спонукати жінок залишати своїх чоловіків, а не індивідуально жити з чоловіками. Вся історія має бути переписана з точки зору гноблення жінок».
Сімона де Бовуар заявила про немовля у лоні матері: «Плід – це частина тіла жінки, але разом з тим і паразит, що живе за її рахунок».

Які методи знищення традиційної сім’ї?

Феміністична ідеологія руйнує традиційну сім’ю та бореться проти християнства. Так шокувала недавнім визнанням засновниця бразильської філії Femen, Сара Фернанда Джіромініовей. Вона прийняла християнську віру та бореться сьогодні проти абортів. Сара описує рух «Femen» як секту, яка використовує жінок, сприяє гомосексуальності і навіть покриває педофілію. “Для феміністської секти жінки зовсім не є надхненням, але в першу чергу матеріалом – в найгіршому сенсі цього слова. Вони тільки корисні речі, які використовують для поширення ненависті до християнства, ненависті до чоловіків, до краси жінок і відносно рівноваги сімей. Цей їх фемінізм, я знаю, бо я була в самому їх центрі. Феміністський рух також приховує педофілію”.

У Скандинавських країнах бачимо фемінізацію суспільства. Однак, зустрічаємо цей парадокс: Батьки тепер мають рівні права, але діти віддаються матері. Вона вирішує зробити аборт або ні, чи віддати дитину в дитячий притулок; вирішує, коли вийти з шлюбу, коли заборонити батькові контактувати з дітьми. Батько є позбавлений виховувати дітей за рішенням жінки. Однак зберігається обов’язок батька платити аліменти.
Фемінізм перемінює усі суспільні норми та руйнує правдивий образ та покликання жінки. Ідеологи цього руху витворили свої принципи матріархату, які поширює радикальний рух «Femen».

Основні принципи матріархату:

  • вільний секс;
  • переважаюче материнське право і другорядне батьківське;
  • привілейоване положення жінок;
  • відсутність переходу роду по батьківській лінії;
  • моралі не існує.

Ізоляція жінки від сім’ї

Перше, що робиться – жінка ізолюється від сім’ї. Її закликають йти на роботу, брати участь у владних структурах, цим створюється ідеологія жінки-кар’єристки і образ фінансової незалежності. Це робиться насильно. Відома феміністка Сімон де Бовуар заявила: “Ніякій жінці не повинно бути дозволено залишатися вдома і виховувати її дітей. Жінка не повинна мати цього вибору, оскільки, коли є такий вибір, надто багато жінок будуть робити щось одне”.

Гендер і його зв’язок з феміністичною ідеологією

Гендер – це соціальна стать. Феміністки вважають, що повністю нормально є бути чоловіком в біологічному значенні, але відчувати себе жінкою і навпаки. Але представники феміністичного руху замінили поняття стать на гендер. Мета цієї заміни проста.  Якщо стать людини стала не біологічною, а соціальною характеристикою, то і висновки повинні бути зроблені в площині суспільній і соціальній. Хлопчик в гендерному розумінні лише тому є хлопчиком, бо виховують його, як хлопчика, і нав’язують йому, як говорять феміністки, гендерні стереотипи: “будь мужнім”, “захищай слабших”. Дівчаткам нібито, нав’язують свої дівчачі стереотипи: “ти дівчина – майбутня мати”, “ти повинна вчитися готувати і виконувати домашню роботу”, “любити чоловіка і дітей і т.д.”.
Тобто по своїй суті гендер заперечує зрозумілі кожній нормальній людині істини про те, що чоловік відрізняється від жінки, як анатомічною будовою тіла, так і способом мислення. А відповідно, і роль в сім’ї і суспільстві для чоловіка і жінки є різною.

Джерело: simyapidpokrovom.lviv.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

3 Коментарів

  1. Маю дружину і дітей і я за гендерну рівність та підтримую ідеї фемінізму. У фемінізмі є різні течії, так само як і в християнстві. Головне, що мова йде про те, що жінка теж людина і має право голосу і вирішувати за себе сама, А не лише виключно так як наказав їй чоловік.

  2. Дуже маніпулятивна стаття, основна функція фемінізм це рівність прав жінок та чоловіків, тобто рівний доступ до благ суспільства. Далі кожному по заслугах і по можливостях. А не по статусу статевих органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button