СвітХристиянські новини

Президент Польщі сміливо виступив за сімейні цінності і проти ЛГБТ

Анджей Дуда насмілився відкрито апелювати ліберальній політиці Заходу щодо ЛГБТ-ідеології. Польський президент підписав програмну декларацію, яка отримала назву “Сімейна карта”. Цей офіційний документ критикувався європейськими ліберальними політиками і журналістами, адже Дуда наважився відкрито виступити проти векторної політики Заходу щодо ЛГБТ.
В “Сімейній карті” репрезентовано перелік пріоритетних заходів сімейної політики польських консерваторів:
Підтримка державою багатодітних сімей, охорона дітей від порнографії, відповідальність за насильство в сім’ї, формування центрів реабілітації для людей похилого віку та інші. «Сімейна карта» відзначається двома важливими підрозділами —  «Захист інституту шлюбу” та “Захист дітей від ЛГБТ-ідеології”. В першому акцентується увага на непохитність визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, з даного твердження випливає неможливість усиновлення дітей «сімейним» парами однієї статі. Другий є ще більш важливим, бо  декларує  спротив конкретній ідеології та визначення гранд-наративів ЛГБТ як конкретної загрози, в тому числі лобіювання в школах сексуальної освіти, яка сама по собі сприяє просуванню нормалізації гомосексуальної поведінки.

Польський президент чітко, конкретно і однозначно заявив про свою позицію : «Батьки відповідають за сексуальне виховання своїх дітей, неможливо жодним закладам втручатися в те, як батьки виховують своїх дітей», а також: «Сім’я заслуговує на особливу підтримку з боку держави. Сім’я творить і будує суспільство».
Варто зазначити, що  підписання такого важливого документа, як “Сімейної карти” є безпосередньо  частиною передвиборчої програми Анджея Дуди, адже ні для кого не секрет, що він планує переобиратися знову на прийдешніх президентських виборах  28 червня. Натомість, один з його опонентів від “Громадянської платформи” Рафал Тшасковський пообіцяв бути президентом для “всіх сімей”. Важливо знати, що на посаді мера Варшави він був ініціатором введення курсів про ЛГБТ у шкільну програму.
Варто врахувати, що політики Західної Європи майже не чинять опору впливу ЛГБТ  на освіту у школі, а іноді і сприяють їй, натомість у Східній її частині пропагують здорові сімейні цінності та правильно трактують руйнівні явища.
Таку ж консервативну сімейну політику як Польща, проводить і Угорщина, там повністю заперечують так звану “трансґендерність”
Сумним є той факт, що українські політики не сприяють збереженню сімейних цінностей. Підтвердженням цього є два резонансні документи – законопроект 3316, яким передбачено кримінальну відповідальність за критику ЛГБТ, та так звана Стамбульська конвенція, щодо якої глава держави зробив заяву : «Президент України внесе в порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». Цей псевдодокумент, буцімто встановлює високі стандарти у сфері прав людини та гендерної політики.

За матеріалами: biznes.wprost.pl  onet.pl Християни для України

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button