СвітХристиянські новини

Єпископи Німеччини підтримали гомосексуальні партнерства. Однак єпископи України не погоджуються з цим

Деякі єпископи Німеччині підтримали гомосексуальні партнерства. Про це заявили єпископи Римсько-Католицької Церкви Україні, які не погоджуються з цим. Повідомляє rodyna.org.ua.

До того ж єпископи Німеччини зробили книгу, в якій описаний обряд благословення гомосексуальних партнерств під назвою «Paare. Riten. Kirche» («Подружжя. Обряди. Церква»).

За словами єпископів України, з такими новинами не погоджуються католики та християни інших конфесій.

У заяві українських служителів йдеться, що погляди гомосексуалістів суперечать Об’явленню, вираженому у Святому Писанні й в Традиції Церкви.

Вони підкреслили, що християнське вчення проголошує такі акти гріховними.

Також єпископи, посилаючись на Конгрегацію до справ Науки Віри Зауваження (2003 рік), зазначили, що повага для гомосексуалів не може в жодному разі вести до схвалення гомосексуальної постави або до узаконення гомосексуальних зв’язків. Закон повинен визнавати, підтримувати й захищати шлюб як основу сім’ї.

Читайте також:

У заяві служителі нагадали, що за прикладом Господа Ісуса, християни мають засуджувати гріх, однак повинні мати відкрите серце для грішника. Зокрема, важлива духовна допомога, душпастирство, у разі потреби також психологічна допомога для таких людей.

На останок єпископи України пригадали слова Павла Послання до Ефесян 6:12: «Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби». Та заохочують молитися за церкву в Німеччині й за її ієрархів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button