Новини суспільстваУкраїна

В Україні з 1 березня підвищили пенсії для 8 млн громадян

Премєр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що з 1 березня пенсії зросли для 8 млн українців. Підвищення пенсій склало в середньому 300 грн, тобто вони збільшились на 11 %. Повідомляє zn.ua.

В Мінсоцполітики пояснили, що в середньому на 308 грн підвищиться розмір пенсії.

А з 75 років літні люди отримуватимуть додаткові виплати в розмірі 400 грн.

Також йдеться, що для пенсіонерів, які мають великий стаж (30 років для жінок і 35 років для чоловіків) мінімальну пенсійну виплату підвищать до 2200 грн.

Відомо, що в Україні близько 11,1 млн пенсіонерів. Проте збільшення пенсій передбачено не для всіх, а для громадян, які отримують пенсію: за віком; по інвалідності; у зв’язку з втратою годувальника; за вислугою років.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!