Новини культуриХристиянські новини

Казки про лесбійок. Український уряд закупив для дитячих бібліотек більше тисячі книг із сумнівним змістом

За кошти українських платників податків із державного бюджету було виділено гроші на більше тисячі книг для дітей про одностатеве кохання. «Український інститут книги» за сприяння Міністерства культури України придбав 1240 екземплярів твору «Принцеса + Принцеса: довго і щасливо». Книга має вигляд коміксу на тему ЛГБТ-стосунків, написала її Кейті О Нілл, 2019 р. Розрахована книга на дітей від 5 років і в ній йдеться про щасливу історію кохання двох дівчат, а закінчується твір весіллям.

Повідомляє громадський рух “Всі разом“.

Щойно про таке придбання до бібліотечних фондів стало відомо, представники руху «Всі разом!» негайно почали досліджувати цю проблему. На адресу Українського інституту книги та Державного комітету радіомовлення і телебачення надійшли запити про публічну інформацію щодо цих двох державних установ.

Міністерство культури та інформаційної політики надіслало відповідь. В ній державний секретар Ярема Дуля повідомляє, що ця книга дійсно була придбана за гроші з державного бюджету і вже розповсюджена серед бібліотек шкіл та міст України.

Також надійшла відповідь від Українського інституту книги, яка містила список документів щодо цього питання. Зокрема Протокол з рішення про здійснення закупівлі книжкової продукції для збагачення бібліотек за гроші держбюджету. У Протоколі йдеться, що вибір бібліотечної продукції затвердив Кабінет Міністрів своїм Розпорядженням №598-р від 5 липня 2019 р., коли прем’єр-міністром був Володимир Гройсман. В листі Інститут книги повідомляє, що уповноваженим при відборі книг на конкурсній основі є Юрій Марченко та видавництво «Рідна мова». Саме вони затвердили книгу «Принцеса + Принцеса». Водночас затверджено іншу книжкову продукцію на загальну суму 666000 грн.

Читайте також:

Схожі статті

Резонансна книга − це комікс про любовні стосунки двох осіб жіночої статі. ЇЇ позиціюють як твір, з допомогою якого діти зможуть подолати так звані стереотипні уявлення про стосунки між людьми. Насправді ця книжка містить неприховану пропаганду одностатевих стосунків. Багатьох відверто обурює та шокує, що видання та розповсюдження такої літератури відбувається за державний кошт.

Офіс руху «Всі разом!» вже відсилає до Міністерства культури та інформаційної політики вимогу якнайшвидше вилучити всі екземпляри даного твору з усіх бібліотек України та структурних підрозділів, що існують завдяки коштам платників податків. Рух «Всі разом!» вважає, що такі твори спотворюють уявлення дітей про романтичні стосунки між людьми та знецінюють таке важливе для суспільства поняття природної сім’ї.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button