Релігія

Єпископ Ватикану попередив католицьких місіонерів у Гонконгу про репресії, що насуваються

Неофіційний представник Ватикану у Гонконгу Хав’єр Еррера Корона попередив католицькі місії в місті, що на них чекають важкі дні, оскільки Китай все більше обмежує свободу віросповідання, повідомляє The Christian Post.

Джерело: inlight

«Наступають зміни, і вам краще бути готовими до цього, — повідомив католицьким місіям міста уродженець Мексики єпископ Хав’єр Еррера Корона, який прослужив у місті 6 років до закінчення терміну його повноважень у березні. — Гонконг більше не є великим католицьким плацдармом, яким він був».

54-річний житель Мексики, який є архієпископом Республіки Конго і Габона, сказав, що тісніша інтеграція Гонконгу з Китаєм може призвести до обмежень свободи віросповідання, так само як на території материкового Китаю.

За даними Reuters, Еррера Корона та інші представники неофіційної місії в місті почали обережно вивозити архіви за кордон на зберігання ще до того, як у 2020 році набрав чинності Закон про національну безпеку, що поклав край колишньої автономії Гонконгу.

У травні китайська влада заарештувала 90-річного колишнього архієпископа Гонконгу кардинала Джозефа Дзена за звинуваченнями, пов’язаними із Законом про національну безпеку Гонконгу. Він був заарештований разом із піклувальниками Фонду гуманітарної допомоги 612, які підтримали протестувальників під час продемократичних протестів 2019 року.

Раніше цього року китайська державна газета звинуватила церкви та кардинала Дзена у підбурюванні до демократичних протестів у Гонконгу та закликала Комуністичну партію Китаю посилити контроль над Гонконгом.

Наприкінці минулого місяця преподобний Джонатан Ейткен, англіканський священик, колишній міністр кабінету міністрів Сполученого Королівства та член парламенту, також попередив про майбутні обмеження.

Читайте також: 

Сотні арештів в Гонконзі після прийняття закону про безпеку

«Небеса темніють для свободи віросповідання у Гонконгу, – сказав Ейткен під час виступу у Національному клубі у Лондоні 29 червня. — З’являються все більш зловісні ознаки того, що свобода віросповідання в Гонконгу стане “у списку жертв деструктивних сил” китайського уряду».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button