Християнські новини

Британія може відмовитись від клятви на Біблії в суді

Судді Великобританії запропонували виключити клятву на Біблії з церемонії прийняття присяги в суді через побоювання, що свідки чи звинувачувані не сприймають клятву серйозно, повідомляє британська газета Daily Mail, – повідомляє сайт Слово про Слово з посиланням на Християнський Мегапортал invictory.com

«Я пропоную забрати святі книги з процесу. Замість цього люди повинні будуть показати, що вони дійсно розуміють, що їх можуть відправити в в’язницю, якщо вони скажуть неправду», сказав суддя Іен Абрахамс з Бристоля.

Більше про Біблію:

Замість клятви на Біблії свідки зможуть пообіцяти говорити правду без згадування Бога. Члени асоціації суддів, яка об’єднує 23 тисячі засідачів, обговорлять пропозицію в Кардифі 19 жовтня. У випадку погодження вона вступить на розгляд в міністерстві юстиції.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button