Домашня»Новини»В Гонконзі відбулися вибори у яких тотальну перемогу здобула опозиція

В Гонконзі відбулися вибори у яких тотальну перемогу здобула опозиція

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Демократичні активісти в Гонконзі здобули велику перемогу на виборах з рекордною явкою, результати яких широко сприймаються як відмова від комуністичного китайського уряду.

Після місяців масштабних акцій протесту приблизно три мільйони людей проголосували на виборах до окружної ради в неділю, надавши демократичним кандидатам близько 90 відсотків із 452 місць, повідомляє Reuters.

Керрі Лам, виконавча директорка Гонконгу, яка ввела закон про екстрадицію і який викликав багатомісячні протести, заявила, що уряд поважатиме результати виборів.

“Є різні аналізи та інтерпретації в громаді стосовно результатів, і досить багато з них вважають, що результати показують незадоволення людей поточною ситуацією та глибокими проблемами в суспільстві”, – заявила Лам.

Віллі Лам, політичний експерт з китайського університету Гонконгу, який не має відношення до виконавчого директора, назвав результати виборів “нічим іншим, як революцією”.

“Це зсув”, – сказав Віллі Лам. “Цей конфлікт з адміністрацією Керрі Лам показує, що мовчазна більшість стоїть за вимогами протестуючих”.

З 1997 року Гонконг був автономним регіоном КНР, керованим принципом, який зазвичай називають “одна країна, дві системи”.

Нинішня хвиля протестів у Гонконзі розпочалась у червні через занепокоєння з приводу жорстокості поліції та запропонованого закону, який дозволив би видавати підозрюваних злочинців комуністичному Китаю.

Демонстранти висловили стурбованість тим, що уряд Китаю використовуватиме запропонований закон про екстрадицію для націлювання на критиків своєї системи.

Протести часто були інтенсивними: поліція стріляла використовувала сльозогінний газ, кілька людей арештовано та двоє людей, студент та 70-річний прибиральник, загинули.

Зі свого боку, сенат Сполучених Штатів минулого тижня одноголосно прийняв законопроект, спрямований на підтримку протестувальників у Гонконзі у вигляді докорів до китайського придушення демонстрацій.

Відомий як Закон про захист прав людини і демократії в Гонконзі 2019 року, цей захід виглядає так, щоб уряд США вирішив такі питання, як громадянські свободи в Гонконзі та захист американських громадян, які проживають в автономному регіоні.

Починаючи з початку 50-х років, Китай проводив десятиліття антирелігійних кампаній, руйнуючи церковні будівлі, і саджаючи тисячі людей у в’язниці.

Релігійні переслідування значно підсилилися після приходу до влади чинного президента Китаю Сі Цзіньпіна. Він наказав релігіям дотримуватися нових правил, які покликані забезпечити вірність комуністичній партії Китаю.

Ці правила обмежують можливість відвідування релігійних заходів, обмежують проповідь та місця у яких дозволяється займатися релігійною діяльністю.

Через це багато китайських християн змушені відвідувати підпільні церкви. І це робить їх головною мішенню для комуністичної влади, їх арештовують і застосовують тортури.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

{:uk}Резонансна ситуація навколо Держслужби з етнополітики та свободи совісті{:}{:ru}Резонансная ситуация вокруг Госслужбы по этнополитики и свободы совести{:}

Наступна стаття

{:uk}А чи знаєте ви, що холод корисний для здоров'я?{:}{:ru}А знаете ли вы, что холод полезен для здоровья?{:}

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *