Баптисти

Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк звернувся до християн в Росії

Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк звернувся до християн в Росії у дописі на своїй сторінці у Facebook. Він просить їх не мовчати, адже «мовчання зараз – це кров та сльози українських дітей, матерів та солдатів, яка на ваших руках».

Джерело: Facebook

«Друзі, Бог вас закликав до високих посад: ректорів, дияконів, викладачів, пастирів та служителів, щоб бути моральними орієнтирами та духовними путівниками. Не думайте, що відсидіться, навіть якщо Україна і не виграє війну, розпочату проти неї антихристом і сином батька брехні − Путіним, у що мало віриться».

Він нагадав, що наразі вже загинуло понад 5 тис. російських солдатів і сотні потрапили в полон. Можливо багато хто ще загине і потрапить у полон. Також гинуть й сотні українських солдатів та мирних жителів.

Розбомблені Київ, Харків та інші великі міста, люди сидять у бомбосховищах голодні та хворі. Знищено школи та лікарні.

«Коли українські діти запитують, чому їм потрібно їхати і ставати біженцями, ми їм не можемо говорити про геополітику, хитросплетіння світових еліт, про стратифікацію російського суспільства, про Путіна, Байдена чи самого Люцифера.

Все набагато простіше, адже сьогодні − російський солдат тупцює українською землею, і російські ракети бомбардують українські міста».

Також Антонюк пригадав Біблійну історію про Естер, царицю, яка спасла свій народ від смерті.

Читайте також: 

Відкрите звернення до лідерів союзів Євангельських церков Росії

«Молитися – це добре, але сьогодні, явно недостатньо. Якби Естер просто молилася і розповідала, що вона проти геноциду, а нічого не зробила б, то історія Ізраїлю не змінилася б, а її життя було б зовсім іншим. Де ваші бонхефери, де ваші барти?

Ваше мовчання зараз – це кров та сльози українських дітей, матерів та солдатів, яка на ваших руках».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Якби Естер просто молилася і розповідала, що вона проти геноциду, а нічого не зробила б, то історія Ізраїлю не змінилася б, а її життя було б зовсім іншим.”
    І, мабуть, не лише Ізраїлю, а й, загалом, усього світу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button