війна

Єднання і молитва: онлайн зустріч представників з 11 країн Євро-Азіатської Федерації Союзів ЄХБ щодо ситуації в Україні

28 лютого представники 11 країн, зокрема Росії, України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Туркменістану, Вірменії та Грузії, провели онлайн-зустріч для обговорення складного часу в житті країн і церков, особливо в Україні, та спільної молитви.

Джерело: invictory.org

Протягом усієї зустрічі увага учасників була зосереджена на братів та сестер в Україні. Представники різних країн молилися до Бога, Творця Всесвіту, за віруючих в Україні та за допомогу людям, які страждають.

Насамперед представники керівництва Всеукраїнського Союзу церков Василь Фурта та Володимир Шемчишин розповіли про велику допомогу від Господа, про молитовну та іншу підтримку, яку вони відчувають у своєму дуже важкому та небезпечному зараз служінні Богу та ближнім. Під бомбами та обстрілами віруючі та церкви не роз’єднуються, а навпаки об’єднуються. Народ схильний слухати Євангеліє про Спасителя та Господа Ісуса Христа.

Петро Міцкевич, Президент Євро-Азіатської Федерації й Голова Союзу церков Росії нагадав слова апостола Павла: «Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішає Бог нас самих. Бо поскільки намножуються в нас терпіння Христові, так через Христа й потішення наше намножується» (2 до Коринтян 1:3-5).

Усі, хто зібрався, є громадянами різних країн, але вони мали повну єдність і спілкування в Дусі, бо належать до однієї сім’ї Небесного Батька.

Голова Спілки церков Молдови Микола Возіян розповів, що зараз перевантажена робота церков, які допомагають біженцям з України. Як повідомив Возіян, вже прибуло 90 тисяч біженців. Понад 1400 сімей з наших церков, говорить голова Спілки, записалося приймати біженців та надавати їм допомогу.

На закінчення Григорій Комендант, відомий служитель ще всесоюзного братства ЄХБ, а потім Всеукраїнського Союзу, наголосив на важливості єдності, підтримці цієї єдності віруючих різних країн.

І, нарешті, голова баптистського Союзу церков Казахстану Франц Тіссен, прочитав відомі слова з Нагірної проповіді:

«А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних» (від Матвія 5:44-45).

За його словами, не можна, щоб наша національна приналежність заважала нам любити та благословляти одне одного. Не можна вести полеміку, що принижує іншого брата, в соцмережах. Будемо уважні, шанобливі один до одного. Милосердний Бог навіть такі важкі обставини, навіть горе і страждання використовує, щоб привести нас у Свою славу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button