Україна

З початку повномасштабної війни ціна продуктів в Україні зросла на 34%

В Україні за останній рік харчові продукти подорожчали на понад 34%. Про це свідчать дані Держстату. Інформаційне агентство Укрінформ проаналізувало, як змінилася вартість продуктів з дня початку повномасштабної війни та на які ціни чекати найближчим часом.

Джерело: ukrinform.ua

Зазначається, що яйця подорожчали на 76,6%, ставши ціновими «рекордсменами». Фрукти зросли в ціні на 73,8%. Овочі, риба та рибопродукти зросли приблизно на 50%. Хоча за даними аналітиків ціна овочів ще більше зросте найближчими місяцями.

Також за даними експертів Офісу ефективного регулювання BRDO, на 21,22% зросла вартість борщу в Україні за останні 11 місяців.

Водночас вартість сала змінилась в межах 1-2%.

Читайте також:

У 2023 році «цінове зростання у продуктовому сегменті, за винятком окремих позицій, вже не буде таким значним, але повністю не зупиниться», наголосили експерти.

Детальніший аналіз читайте на сайті Укрінформу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button