УкраїнаХристиянські новини

Верховна Рада призначила міністром культури Олександра Ткаченка

Верховна Рада України призначила міністром культури та інформаційної політики народного депутата від «Слуги народу» Олександра Ткаченка. Таке рішення на засіданні 4 червня підтримали 263 народних депутатів.
Саме в цьому міністерстві функціонує департамент у справах релігій і національностей, це означає, що політика міністерства і зокрема міністра буде впливати на релігійну сферу.
Семе Департамент у справах релігій та національностей Міністерства культури та інформаційної політики України розробив та запропонував релігійній спільноті рекомендації щодо виходу релігійних організацій з карантину, проти якого виступили чимало релігійних організацій в Україні.

  • Читайте також

    Кандидат у міністри культури заявив про зміни у питаннях мови, релігії та історії
    Олександр Ткаченко заявив про свій намір на посаді міністра культури переглянути питання мови, релігії, історії та іншого. На цей час Ткаченко являється депутатом від Слуги народу та очільник…

     

  • Нова Верховна Рада ліквідувала комітет з питань культури і духовності

Новопризначений міністр Олександр Ткаченко під час виступу з трибуни Верховної Ради заявив, що уряд має посилити фінансування галузі культури. За його словами, 3-4 мільярди гривень потрібно спрямувати на розвиток культури і туризму.
Хотілося б ознайомитися з планами і баченням міністра культури на діяльність у сфері релігій.
Посада міністра культури була вакантною з 4 березня, коли Верховна Рада затвердила уряд на чолі з прем’єром Денисом Шмигалем.

Джерело: radiosvoboda.org

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button