Баптисти

В Україну ввезуть 20 вантажівок з гуманітарною допомогою – Союз баптистів

Україна зможе отримати 20 вантажівок з гуманітарною допомогою. Команда волонтерів вже формується. Навіть безкоштовно підготовлено декілька складських приміщень загальною площею 7 000 кв. м. Окрім цього, українці також допомагають один одному – черкащани відправили до Києва 5 машин з гуманітарною допомогою та прийняли близько 350 переселенців.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство» 

Завдяки державній митній службі, яка спростила правила ввезення в Україну гуманітарної допомоги, значно спростилися міжнародні коридори для завезення вантажу. Розуміючи це, Гуманітарний відділ баптистського союзу, очікує близько 20-и вантажівок з гуманітарною допомогою.

Вже формується команда волонтерів. Вони будуть працювати на складах, розвантажуючи та завантажуючи автомобілі, які далі рухатимуться по Україні.

Вже підготовлено декілька складських приміщень загальною площею 7 000 кв. м. Власники безкоштовно надали ці приміщення.

Окрім цього, українці допомагають один одному в цей нелегкий час. Як повідомляє баптистський союз, з села Бузівка, Черкаської області, громада вже зібрала та відправила до Києва 5 машин з гуманітарною допомогою (продукти, теплий одяг, понад 500 банок тушкованки).

При цьому, черкащани прийняли близько 350 переселенців на перевальній базі в селі Бузівка. Багато хто з них відпочив та поїхав далі.

В Україну ввезуть 20 вантажівок з гуманітарною допомогою – Союз баптистів

В Україну ввезуть 20 вантажівок з гуманітарною допомогою – Союз баптистів

В Україну ввезуть 20 вантажівок з гуманітарною допомогою – Союз баптистів

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button