Новини культуриХристиянські новини

Американський актор Денніс Куейд знявся в новому фільмі «Блакитне диво» – фантастична історія про християнський притулок в Мексиці

У фільмі «Блакитне диво» компанії Netflix американський актор Денніс Куейд розповідає правдиву історію християнського притулку в Мексиці.

Джерело: Telegram-канал «Миссия выполнима yesHEis».

«Блакитне диво» – це неймовірна правдива історія про мексиканських хлопчиків, які брали участь в найбільшому у світі риболовецькому турнірі, щоб врятувати свій притулок.

Персонаж Квейда (Уейд Маллой) допомагає притулку брати участь в турнірі з рибної ловлі Bisbee’s Black & Blue, який міняє його персонажа і змінює життя героїв.

Фільм був написаний у співавторстві зі сценаристом «Run the Race» Крісом Доулінгом.

Фільм «Блакитне диво» буде доступний по всьому світу на Netflix 27 травня 2021 року.

Схожі статті

Читайте також:

Нагадаємо, що на сайті BOGVIDEO.com доступні для перегляду російською мовою три серії 2-го сезону християнського серіалу «Вибрані». Відповідний сезон присвячений взаєминам учнів і розповідає про те, як проявляється повсякденний і вічний вплив Ісуса.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button