Християнські новини

Дякую за ваші молитви і Богу – за Його любов – королева Єлизавета II

Королева Єлизавета II в новій книзі, яка вийде напередодні її 90-річчя, розповіла про центральну роль Христа в її житті і назвала Його Королем, якому вона служить.

Книга «Працівниця королева і Король, Якому вона служить» вийде в світ у квітні цього року, незадовго до 90-го дня народження королеви Єлизавети II.

Більше про Королеву:

У передмові королева написала: «Я була і залишаюся вдячною вам за ваші молитви і Богу – за Його незмінну любов. Я дійсно бачила Його вірність». Вона зазначила, що масштаби і темпи змін, які їй довелося спостерігати за час свого правління, були «справді дивовижними», це були і перемоги, і трагедії, а зараз світ переживає «жахливі страждання безпрецедентного масштабу».

invictory.com

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button