Християнські новини

Громадська рада МЗС і духовенство засудили Російську пропаганду

Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України виступила із заявою щодо пропагандистської кампанії стосовно релігійної ситуації в Україні.

Розширене засідання Громадської ради за участі міністра Павла Клімкіна та членів Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій відбулося 23 лютого 2016 року.

Учасники засідання обмінялися думками про шляхи протидії антиукраїнській пропаганді, яка ведеться Російською Федерацією в рамках “гібридної війни” проти України.

Більше про гібридну війну:

За результатами дискусії Громадська рада ухвалила заяву, в якій висловила занепокоєння спробами певних зовнішніх та внутрішніх сил дестабілізувати українське суспільство, використовуючи релігійний фактор.

Релігійно-інформаційна служба України

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button