СвітХристиянські новини

Додаток YouVersion Bible зараз доступний на 1500 мовах

Популярний додаток YouVersion Біблія досяг межі, оскільки Боже Слово тепер доступне на 1500 мовах. З моменту запуску у 2008 році YouVersion спостерігав постійне зростання, оскільки кількість доступних мов на платформі продовжує зростати.
Premier Christian News повідомляє, що YouVersion зумів зробити Біблію доступною на 100 мовах у 2012 році. Ця кількість згодом збільшиться до 500 у 2014 році, а потім у 2016 році до 1000.
Минулого місяця додаток зумів охопити 1500 мов. Додаток також відзначив додавання 2200-ї версії Біблії.
YouVersion, яка працює разом із Біблійними перекладачами Вікліфа, висловила вдячність за цей етап, зазначивши, що вони сподіваються зробити Писання доступними для всіх.
Джеймс Пул, виконавчий директор компанії Wycliffe, вважає, що «надзвичайно важливо» мати цифрові та онлайн-формати Божого Слова, щоб охопити якнайбільше людей за допомогою Євангелія.

«Ми чуємо багато повідомлень про людей, які приходять до віри в Ісуса, коли вони читають або слухають Писання в Інтернеті або на своїх телефонах своєю мовою, і ми робимо широко доступні переклади, щоб це було можливо», – пояснив він.

YouVersion, поряд із цифровими біблійними платформами Faith Comes by Hearing та Global.Bible, пропонують Біблію на 1900 мовах.
Читайте також:

Однак додаток становить лише близько 20 відсотків усіх мов у всьому світі, з невеликим збільшенням до 27 відсотків, якщо включити мови, доступні на інших платформах.

«Це дуже обнадійливі цифри, і робота з перекладу Біблії пришвидшується. Однак Вікліф пам’ятає, що кожен п’ятий не має Біблії тією мовою, яку вони найкраще розуміють», – додав Пул.

У 2007 році пастор Боббі Гріневальд створив YouVersion як біблійний вебсайт для своєї церкви «Життя». Через рік YouVersion буде запущений як мобільний додаток у магазині додатків IPhone.
За даними Herald Review, додаток було завантажено та встановлено 80 000 разів за перші три дні його запуску.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button