Блог Ренді Маршалла

Хованки

У грі в хованки мене завжди притягував маленький вірш у першій книзі Біблії. Незалежно від того, чи вірите ви, що це буквально сталося (я вірю), чи ви вважаєте, що це міф, він все ще містить вагон інсайдів.
«Почув я Твій голос у раю́ − і злякався, бо наги́й я, − і сховався». Буття 3:10.
Це сказав Адам. А відбувається все після того, як наша перша подружня пара вирішила піти проти настанов Бога, і їх виганяють з раю.
Коли Бог запитує Адама, який тепер прикрив себе і сховався: «Де ти, Адаме?» − Творець не має провалу в Божественному всезнанні. Він знає, де знаходиться Адам. Але він грає у хованки з Богом.
Читайте також: 

Він насправді запитує: «Як ти зараз почуваєшся?». Колись це було ідеально, тепер вже не настільки. Відповідь Адама − це та ж відповідь, яка переслідує нас дотепер:
• Я ЗЛЯКАВСЯ (наша основна емоція − Страх).
• Тому що я був НАГИЙ (бо ми боїмося, що нас можуть не прийняти, коли ми відкриті).
• Отже, я СХОВАВСЯ (наша основна стратегія − самозахист).
ВСІ ми страждали від приховування бородавок і зморшок. Як сказав один чоловік: «Якщо я скажу вам, хто я, а вам це не сподобається, що робити далі?». Гарне питання. Ми усі граємо у хованки…
Ця битва стосується всіх нас. Чому? Тому що всі ми хочемо прийняття і любові.
«Якби ти тільки знав…» − це брехня, яку ми говоримо собі, і таким чином ми ховаємося. Це дуже зрозуміло, за винятком однієї речі − ми ніколи не можемо бути справжніми.
Ми ізолюємо себе від любові, і це єдине, що змушує нас почуватися у безпеці. Звичайно, ненормально жити з залежностями, проклятими таємницями, поки ми переховуємося у темряві.
Але однаково ризиковано і визнати їх. Тому ми ховаємося. Я вважаю, що ми не звільнимось, доки не наберемо повні груди повітря і не зробимо крок в світло (з вірним другом, який теж ховається). Що це означає?
Вихід із прихованості − це ЄДИНИЙ шлях, який працює: Смирення веде до Прийняття, яке веде до Любові. Три маркери до цілісності.
Протилежний шлях − туди, куди йде більшість із нас: гордість (самозахист) призводить до відчуження (відсутність безпеки), що призводить до страху (управління іміджем).
Якщо добре подумати про це, є лише один Ідеальний Коханий, який терпляче чекає в кінці освітленої стежки. Подорож, яка врешті-решт веде нас якраз туди, звідки ми почали − Едем.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button