Медіа новини

Названо найбільш читаний у 2021 році вірш з Біблії за версією додатку YouVersion

Розробники програми для читання Біблії YouVersion назвали найбільш читаний вірш із Біблії у 2021 році. Стало відомо, який саме вірш користувачі  YouVersion найчастіше виділяли, додавали в закладки і відправляли через різні месенджери.

Джерело: christianheadlines.com.

За даними YouVersion, щоденних користувачів популярного додатка для читання Біблії за час пандемії стало на 24 % більше.

Протягом 2021 року люди по всьому світу прочитали 55,8 мільярда розділів Біблії та прослухали до 8,2 мільярда аудіо з програми.

Найпопулярнішим у 2021 році став вірш Євангелія від Матвія 6:33: «Шукайте ж насамперед Царства Божого і правди Його, і це все додасться вам». Саме цей вірш користувачі найчастіше виділяли, додавали до закладок та відправляли через різні месенджери.

Крім звичайного читання Біблії, більше користуються функцією «План читання з друзями», що дозволяє читати Біблію разом з друзями у певній послідовності або за заданою тематикою. 2021 року підписки на плани збільшилися на 50 % у порівнянні з відповідним числом до пандемії.

«Ми дуже раді, що так багато людей щодня спілкуються із Богом через Біблію. Це так надихає, що люди хочуть глибше пізнавати Бога і зміцнювати свої стосунки з Ним», − зазначили у служінні.

Читайте також:

Нагадаємо, що Матвія 6:33 також був найпопулярнішим віршем у додатку у 2019 році, а Ісая 41:10 був популярний у 2020 та 2018 роках.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button