Християнські новини

З 1 квітня запроваджується додаткова допомога багатодітним сім’ям

Щомісячно на кожну третю і наступну дитину виплачуватимуть по 1 700 гривень. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям.

За повідомленням Мінсоцполітики Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця   1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до досягнення дитиною 6 років.

Таке нововведення поширюється не тільки на дітей, які народилися в цьому році. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, може з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.

Для оформлення допомоги, одному з батьків необхідно звернутися із відповідною заявою до найближчого відділення соцзахисту населення.

При собі потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтв про народження дітей.

Допомога багатодітним сім’ям буде здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.

Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку надходять такі виплати.

Більше про допомогу багатодітним сім’ям:

Текст відповідного рішення Уряду поки що неоприлюднений.

З січня 2019 року Уряд надає грошову компенсацію на послугу няні. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я, яка оформила «муніципальну няню», безповоротно щомісяця отримує ще 1 626 гривень.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button