Християнські новини

На Таймс-сквер у Нью-Йорку наживо покажуть 4D УЗД вагітної

У травні 2019 року на Таймс-сквер буде організована трансляція наживо 4D УЗД однієї з жінок на третьому триместрі вагітності.
Просімейні організації не стояли осторонь тих убивчих законів, які були прийняті нещодавно в Нью-Йорку, за яким жінки мають право “вбивати” своїх ненароджених дітей на будь-якому триместрі вагітності…
Джим Дейлі, голова організації Focus on the Family (Фокус на сім’ю), сказав про те, що люди часто не розуміють, наскільки розвинена дитина в утробі матері: «Більшість людей ніколи не бачили 4-D ультразвуку. Ми сподіваємося, що, побачивши це відео на Таймс-сквер, люди не будуть сумніватися, що кожне життя створене за образом Бога. Це подія, яка допоможе змінити серце й розум людей щодо життя. Сподіваємося, ви приєднаєтеся до нас!”
Дейлі впевнений, що подібні шоу матимуть значний вплив на суспільство: «Коли жінки, які хочуть зробити аборт, побачать образ свого малюка на екрані, дослідження показують, що 54 % із них вирішать не переривати вагітності.  Ми оголосили про мету збереження мільйона життів до 2025 року. Після несподіваного закону штату Нью-Йорк, який легалізує пізній термін аборту та підтримка губернатором Вірджинії дітовбивства, ми з молитвою сподіваємося, що наша кампанія викличе більше уваги до ненародженого малюка».
12-тижнева кампанія, яка отримала назву SEE LIFE CLEARLY CLEARLY CLEARLY CLEARLY CLEARLY CLEARLY CLEARLY (“Подивись на життя чітко, чітко, чітко…”), завершиться  4 травня на Таймс-сквер, де покажуть 4D УЗД наживо.

Більше про аборти:

“Ми прагнемо заповнити Таймс-сквер американцями, які підтримують життя. Також ми запросимо музикантів, переконливих спікерів, але голосніше за все буде звичайно 4D УЗД, на якому буде видно, що дитина в утробі  – це сформована людина і вона має право народитись”.
Дейлі запрошує всіх прийти і приєднатися до команди «Фокус на сім’ю» на ультразвуковому освітньому заході 4 травня на Тайм-сквер, а також підтримати їх молитвою.

Джерело: poklik.media

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button