Баптисти
Тренди

Баптисти обрали нового Голову Київського об’єднання церков

Сьогодні відбулася Звітно-виборча конференція Київського об’єднання Церков ЄХБ, на якому обрали нового голову. Ним став пастор Ірпінської Біблійної Церкви Микола Романюк.

Колишній голова, багаторічний служитель Михайло Андрашко, склав свої повноваження. За 20 років служіння головою об’єднання кількість церков подвоїлась, багато людей знайшли спасіння у Христі й багато служителів приступили до служіння.

Вибори були позачерговими. Ще у грудні 2020 року М. М. Андрашко попросив об’єднання звільнити його від обов’язків голови за віком та станом здоров’я, проте об’єднання зобов’язало його виконувати обов’язки до виборів. Вибори мали відбутися ще у 2021 році, але через карантинні обмеження їх було перенесено.

На конференції було присутньо трохи більше ніж 2/3 від очікуваної кількості представників церков. Дехто з обраних представників не змогли бути присутніми через хвороби. Тому окрім молитов подяки за служіння та благословення нового голови та нового складу Ради об’єднання були й молитви за хворих служителів. В тому числі через хворобу був відсутній і голова Союзу церков В. С. Антонюк.

Михайло Михайлович виступив зі звітом за останні три роки останньої каденції, а також з загальними підсумками усього 20-річного періоду перебування на посаді голови об’єднання. Зокрема, було відзначено, що за ці 20 років кількість церков ЄХБ в Києві та області подвоїлась, церкви почали активно займатися як внутрішньою, так і зовнішньою місією, активно залучалися до соціального служіння.

За останню каденцію було відзначено значний акцент на підготовку нових служителів та на пошуки нових способів служінь, як відгук на умови пандемії. Протягом останньої каденції відійшли у вічність 11 пресвітерів, сам Михайло Михайлович та його дружина важко перенесли хворобу. Одним з гарних символічних жестів та добрим прикладом для молодших служителів стало те, що Михайло Михайлович публічно подякував своїй дружині, подарувавши їй великий букет, за те, що вона підтримувала і допомагала йому протягом усіх цих років. Учасники конференції зустріли цей жест оплесками.

Під час процедури таємного голосування Микола Іванович Романюк був обраний головою об’єднання 154 голосами зі 177. Заступниками Голови стали Олександр Бокоч, Петро Марченко, Анатолій Терещенко, Григорій Ступак.

Новообраний голова Микола Романюк є пастором Ірпінської Біблійної Церкви. За світською освітою − викладач німецької мови та літератури. Вивчав богослов’я в Одеській Богословській Семінарії. Отримав ступінь магістра у Київській філії Талботської школи богослов’я в галузі біблійних і богословських досліджень.

Баптисти обрали нового Голову Київського об'єднання церков

У своєму першому виступі у якості голови об’єднання Микола Романюк відзначив необхідність продовжувати й нарощувати місіонерську активність церков і широку взаємодію з суспільством. Микола Іванович відзначив, що хотів би, щоб баптистські церкви чули те саме, що й церкви у часи апостолів: «Ви наповнили своєю наукою увесь Єрусалим».

Також серед програмних цілей були відзначена важливість професійної підготовки служителів, молодіжна робота, соціальне служіння та просвітництво.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!