Домашня»Здоров'я»Лікар Ніс

Лікар Ніс

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Ми не часто замислюємося про свій нюх. Хоча наш ніс працює невпинно, ми звертаємо увагу на той чи інший запах тільки в тому випадку, якщо він не цілком звичайний. Більшу ж частину часу запахи які витають навколо доповнюють наші враження про навколишній світ, залишаючись при цьому непоміченими.

Варто нам опинитися на пляжі, як ми відразу розслабляємося, і всі турботи й проблеми залишають нас. Один спогад про прохолодну морську воду, гарячий пісок і ласкаве сонце викликає у нас мрійливу посмішку. Так, сонце, вода і морське повітря, безумовно, роблять цілющий вплив; але вчені виявили, що є ще один важливий фактор, і саме він в першу чергу відповідає за ті приємні відчуття, які ми відчуваємо на пляжі. Цей фактор – запах.

Пахуча речовина, яку газові компанії додають в природний газ, щоб ми не пропустили витік, називається метилмеркаптан. Точно так же пахне гниле м’ясо. Людський ніс надзвичайно чутливий до цього запаху. Ми відчуваємо його навіть тоді, коли в кубічному метрі повітря міститься одна чотирьохмільярдна грама цієї речовини.

Лікарі з давніх пір знають, що нюх допомагає поставити правильний діагноз. Наприклад, людину привозять в реанімацію в комі. Швидше за все, лікар відразу принюхався до дихання хворого. Солодкий запах свідчить про діабет. Запах аміаку говорить про ниркову недостатність. При отруєнні миш’яком відчувається запах часнику. Дифтерія несе з собою задушливий солодкий запах, чума – запах яблук, тиф – запах свіжоспеченого хліба.

Так, ми рідко замислюємося про нюх – чудовий дар Творця, за який ми повинні завжди дякувати Йому.

Книга Еклезіяста, 10: 1

«Мертві мухи псують та зашумовують оливу мироварника, так трохи глупоти псує мудрість та славу.».

Джерело: scienceandapologetics.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

{:uk}Китай намагається викорінити християнство{:}{:ru}Китай пытается искоренить христианство{:}

Наступна стаття

2693 - клон законопроекту 0931 для медіапростору та інші тривожні ініціативи третьої сесії Парламенту

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *