Україна

До Верховної Ради України внесено законопроєкт про загальну мобілізацію

До Верховної Ради України внесено законопроєкт про загальну мобілізацію, як повідомляє пресслужба парламенту, законопроєкт стосується затвердження Указу Президента України «Про загальну мобілізацію».

Джерело: lb.ua

Відповідно до закону, мобілізація – це комплекс заходів, що здійснюються з метою систематичного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій до діяльності в особливий період, а також Збройних Сил України та інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту − на організацію та і штати воєнного часу. Мобілізація може бути загальною або частковою і проводиться відкрито або приховано.

Читайте також: 

Наразі Верховна Рада працює в постійному режимі й в будь-який момент готова прийняти всі необхідні рішення для захисту України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button