Християнські новини

Асамблея Ради Європи захистила права дітей на релігійну освіту

6 грудня на засіданні комітету ПАРЕ було підтримано проект Резолюції та Рекомендації  країнам щодо прав дітей на релігійну освіту. Вона дає можливість батькам обирати для своїх дітей ту форму освіти і  виховання, яка відповідає їх релігійним переконанням.

Автором проекту виступив депутат Парламенту Республіки Молдова Валерій Гилецький.  За його словами, Резолюція захищає фундаментальні права людини на свободу думки, совісті та релігії, яке включає  в себе свободу сповідувати свою релігію і виховувати дітей відповідно до їх моральних та релігійних переконань.

Більше про право на релігійну освіту:

«Слава Богу. Це ще одна перемога!,- так прокоментував підтримку Резолюції член української делегації в ПАРЕ, народний депутат України та голова міжфракційного депутатського об’єднання  «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян

«Але вона не остаточна,- додав він–  Тепер її  треба проголосувати на черговому засідання ПАРЕ, яке відбудеться в січні 2017 року. Тож прошу всіх молитися, аби право батьків виховувати своїх дітей і давати їм освіту відповідно до релігійних переконань було реалізовано у всіх країнах Ради Європи»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button