Україна

Маріуполя більше не існує, однак українська армія бореться – очільник МЗС

«Міста Маріуполь більше не існує», – заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Цивільні та військові у місті зараз перебувають в повному оточені російських окупантів, проте українська армія продовжує боротися.

Джерело: tsn.ua 

Очільник МЗС наголосив, що ситуація в Маріуполі жахлива у військовому плані й розбиває серце, бо більше цього міста не існує.

Залишки української армії та велика група мирного населення фактично оточені військами РФ, зазначив Кулеба та доповнив, що загарбники вирішили за будь-яку ціну зрівняти місто з землею.

Однак, за його словами, українська армія все одно продовжує боротися.

Нагадаємо, що Маріуполь досі перебуває в складних умовах. Понад 100 тисяч мешканців страждають від нестачі води та їжі. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button