Варто замислитись

Основний спосіб, як Бог працює у вашому житті

Що відбувається, коли у вас свербить лівий лікоть? По-перше, лікоть надсилає в мозок повідомлення про те, що йому потрібна допомога. Потім ваш мозок отримує цю інформацію й інтерпретує її так: «Свербить лівий лікоть». Нарешті, ваш мозок посилає магічну енергію прямо на лікоть, щоб усунути проблему.

Ні? Це не так працює?

Так, ви маєте рацію. Ваш мозок посилає повідомлення вашій правій руці почухати місце, яке свербить, щоб допомогти лівому ліктю.

Хіба не безглуздо очікувати, що наш мозок чарівним чином вилікує свербіж на лікті без допомоги інших частин тіла? Проте, багато хто з нас схильний думати так про Тіло Христа. Коли ми молимося за якусь потребу в нашому житті, Бог зазвичай не скидає силу прямо з небес, щоб виправити ситуацію (хоча Він, звичайно, може). Зазвичай Він задовольняє наші потреби, спонукаючи іншу частину Свого Тіла виконувати роботу через духовний дар. Ми, частини Тіла Христа, буквально є Його руками та ногами.

Ви молитеся: «Боже, мені потрібен напрям у житті». Бог каже: «О, мудрість, яку ви шукаєте, походить від Духа, і цей Дух говорить через тих, хто є частиною Мого Тіла».

Ви молитеся: «Боже, мій шлюб потребує допомоги». Він каже: «Я вклав ресурси для зцілення вашого шлюбу в тих, хто належить Моєму Тілу».

Ви молитеся: «Боже, я самотній. Я збентежений». І Бог каже: «Усю Свою допомогу для всього цього Я вклав у тих, хто перебуває у Моєму Тілі».

Якщо ви хочете, щоб Бог працював у вашому житті, ви повинні бути частиною церкви. І коли ви відлучаєте себе від церкви, ви відлучаєте себе від сили Божої. Як це сумно, що ви просите Бога працювати у вашому житті в той час, коли віддаляєтеся від порталу Його сили!

Іншими словами, не будьте християнином-ніндзя. Звичайно, ніндзя круті, але з них виходять погані члени церкви. Кожен пастор знає, про що я говорю. Це відвідувач церкви, який непомітно прослизає всередину, сидить біля проходу, готовий втекти, як тільки пролунає прикінцева молитва. Це відвідувач церкви, який залишається невідомим для інших і не залучений до життя церкви.

Іншими словами, це лівий лікоть, який вважає, що може обійтися в житті без решти тіла.

Весь сенс того, як бути частиною церкви, полягає у вашому знанні інших і знанні вас іншими. Ми повинні бути настільки залучені до життя один одного, щоб Бог використовував вас у житті ваших братів і сестер, а їх використовував у вашому. Іноді це незручно? Трохи складно (або більше, ніж трохи)? Саме так.

Але чи варте воно того? Сто відсотків, так!

Джерело: ieshua.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button