війна

До Росії окупанти примусово депортували понад 121 тисяч дітей

Понад 121 тисячу дітей окупанти примусово вивезли до Росії. Частина дітей була евакуйована з Маріуполя до Донецька та у напрямку Таганрога. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Джерело: lb.ua

За словами російських загарбників, відвезені діти – це діти-сироти. Однак Людмила Денисова зауважила, що усі діти-сироти разом із дитячими будинками були евакуйовані з Маріуполя ще 24-25 лютого.

Нагадаємо, що плануються зміни в російському законодавстві щодо спрощення процедури усиновлення депортованих українських дітей. Йдеться про дітей, яких вивезли до РФ та «ДНР» і «ЛНР». Росіяни нібито вже готові приймати українських дітей, депортованих з Донбасу. Однак таке «рятівне» усиновлення є порушенням прав людини та норм Конвенції ООН про права дитини, заявила радник-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук.

Також в повідомленні зазначається, що російська державна дума вже опрацювала відповідні зміни до законодавства. Документ також передбачатиме, що заміна сім’ї для дитини буде вже неможливою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button