Релігія

Нацрада та Всеукраїнська Рада Церков домовилися про співпрацю в сфері ТБ і радіо

29 березня відбулася зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (Нацради) щодо протидії російській пропаганді, ролі Церков та співпраці медіарегулятора з ВРЦіРО у розвінчанні російських міфологем.

Джерело: РІСУ

Зустріч була спровокована моніторингом, що виявив російські інформаційні атаки на релігійному ґрунті, спрямовані на розбрат у українському суспільстві. Нацрада звернулася до ВРЦіРО з проханням висловити свою позицію та засудити російську державну пропаганду, що могло б мати вплив і на міжнародній арені.

Ольга Герасим’юк, голова Нацради, зазначила важливість духовної підтримки у поточному стресовому стані суспільства. Вона повідомила, що Нацрада працює над здійсненням Закону «Про медіа», який дозволяє регулятору ефективніше реагувати на агресію та дезінформацію.

Читайте також: 

Рада Церков виступає проти будь-яких дій, які підривають інститут шлюбу та сім’ї, які встановлені як Богом, так і Конституцією України

Зустріч між ВРЦіРО та Нацрадою відкрила можливості співпраці для протидії російській пропаганді, враховуючи вплив та авторитет релігійних організацій та довіру до них.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button