Домашня » Новини » Створено комісію, яка розроблятиме єдині правила діяльності ребцентрів

Створено комісію, яка розроблятиме єдині правила діяльності ребцентрів

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На базі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій створено комісію, яка буде працювати над правовим забезпеченням діяльності церковних реабілітаційних центрів, що надають допомогу людям, які потрапили в залежність від наркотиків і алкоголю.

Перша зустріч комісії відбулася 20 жовтня в приміщенні Православної церкви Київського Патріархату. На засіданні відбулося узгодження подальших заходів, які спрямовані на вирішення проблем діяльності реабілітаційних закладів.

На зустрічі були також юристи, психологи, представники реабілітаційних центрів, вони змогли висловити ідеї як можна внормувати цей вид діяльності.

Учасники обговорення проаналізували документи, ознайомилися з правовою базою України, на основі яких діють недержавні центри реабілітації. Делегати від релігійних організацій висловили свої зауваження і пропозиції щодо покращення правового регулювання у цій сфері.

На засідання комісії ВРІЦіРО було прийнято наступні рішення:

1) створити робочу групу для розробки проектів підзаконних нормативних актів з метою врегулювання діяльності церковних закладів реабілітації осіб з різного роду залежностями;

Більше про залежність від алкоголю та наркотиків:

2) у найближчий час сформулювати пропозиції щодо необхідних законодавчих змін у сфері діяльності закладів духовної підтримки осіб з різного роду залежностями;

3) визначити перелік реабілітаційних центрів, які дотримуються вимог законодавства та якісно надають відповідні послуги, з метою їх рекомендації широкій громадськості.

Слово про Слово з посиланням
на Інститут релігійної свободи
Попередня Стаття

Біблійна школа Емаус

Наступна Стаття

Стрілянина в церкві. В США вбили не менше 27 людей

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *