УкраїнаХристиянські новини

"Держава зробить усе, щоб у кожного була можливість відзначати Пасху вдома", – Президент

У зверненні до українців щодо заходів, яких вживає держава для протидії коронавірусу, Президент Зеленський окремо зупинився на святкуванні Великодня в цьому році.
«Ми перебуваємо в постійному діалозі з главами всіх Церков», – запевнив він і додав, що сподівається, що всі глави Церков максимально сприятимуть тому, щоб люди залишалися вдома.
«Вже цієї неділі відзначатимуть Пасху християни західного обряду. Ми опинилися в ситуації, коли мусимо змінювати свої традиції заради саме здоров’я та життя. Зі свого боку ми зробимо все, аби забезпечити трансляцію богослужінь на телевізійних каналах. А вас я прошу згадати Божу заповідь про любов до ближнього. У часи коронавірусу найкращий прояв такої любові – це не створювати ближньому небезпеку для здоров’я та життя.

Держава зробить усе, щоб у кожного була можливість відзначити Пасху вдома.
Сподіваюсь, що всі глави Церков максимально сприятимуть такому рішенню. Адже розуміють відповідальність, яку вони несуть за безпеку своїх прихожан».
Президент пообіцяв, що вже зовсім скоро українцям повідомлять про державне бачення святкування Великодня у цьому році.
«У боротьбі з коронавірусом є одна дуже небезпечна річ – думати, що це тебе не торкнеться. Той, хто вважає, що йому не 70, а значить – він у безпеці, що в нього якийсь особливий імунітет, а тому можна не носити маску, не мити руки з милом, не дотримуватися дистанції і взагалі можна не сидіти вдома – той сильно помиляється та ризикує. А тому, будь ласка, дійте за дуже простою формулою: будете вдома – будете здорові», – наголосив Зеленський у зверненні, яке поширив офіційний сайт Глави держави.

Джерело: РІСУ

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!