Актуальне

На кого працює Президент України?

5 червня Президент Зеленський зробив програшний вибір! У відповіді на електронну петицію він підтримав ратифікацію Стамбульської конвенції (конвенції Ради Європи щодо жінок і домашнього насильства та боротьбу із цими явищами), яка під виглядом боротьби проти насильства запроваджує гендерну ідеологію.
По своїй суті гендерна ідеологія гірша за комуністичну. Про це, в контексті чергової спроби ратифікації Стамбульської конвенції, 11 грудня 2018 року дуже вдало написав в своїй статті «Неомарксизм або подорож у безодню», тодішній Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.
По суті питання Стамбульської конвенції Президент зобов’язаний знати (для передачі цих знань українські платники податків утримують великий офіс Президента):
1. Що в Україні прийняті закони, які краще захищають українських жінок від насильства, аніж про це написано у тексті Стамбульської конвенції. Зокрема, це закон 4952 про криміналізацію домашнього насильства, 5294 про запобігання та протидію домашньому насильству та інші регуляторні документи.
2. Позицію переважної більшості українського суспільства у питанні цієї сумнозвісної конвенції. А це категорична позиція – народ проти її ратифікації. Щоб так стверджувати, наведу декілька аргументів,:
– Упродовж останніх років, депутати місцевих рад усіх рівнів звертаються до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду гендерної концепції. Депутати як представники місцевих громад, виконуючи волю своїх виборців, стають на захист інституту сім’ї та ухвалюють відповідні рішення. Станом на червень 2020 року таких Рішень є вже понад 80, з них 13 обласних рад. Усі ці ради представляють інтереси більшості громадян України. Перелік рад можна побачити за посиланням https://vsirazom.ua/council
– Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій не раз зверталася до органів української влади щодо неприпустимості ратифікації Стамбульської конвенції ВРЦіРО представляє інтереси переважної більшості українських громадян.
– 333 громадські організації Європи закликали Генерального секретаря Ради Європи та Виконавчого секретаря Стамбульської конвенції усунути ідеологічні та суперечливі поняття «Гендер», «гендерна ідентичність», «сексуальна орієнтація» з тексту Стамбульської конвенції.
– Чисельні наукові аналізи, соціологічні дослідження, зокрема Польського інститутту правової культури «Ordo Iuris», проведені в країнах Європи, показують, що серед усіх країн ЄС найбільше жінки зазнають насильства у Данії (52%), Фінляндії (47%), Швеції (46%), Голландії (45%), Великій Британії (44%), Франції (44%), тобто у державах, де принципи Стамбульської Конвенції і так звана “гендерна рівність” вже давно діють на усіх рівнях. І навпаки, найменший показник насильства зареєстровано у Португалії – 24%; Мальті – 22%; Словенії – 22%; Кіпру – 22%; Іспанії – 22%; Польщі – 19%. Потрібно бути дуже лінивим, щоб не знайти цієї інформації.
3. Враховуючи аргументи наведені у п. 1 та 2 Президент мав усі підстави не пропонувати цю законодавчу ініціативу. Ратифікація конвенції не є обов’язком України. Не ратифіковують Стамбульську конвенцію Велика Британія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксенбург, Словаччина, Хорватія. Але Президент вирішив внести в порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради України проект Закону України “Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами” (Стамбульську конвенцію).

Так на кого працюєте, пане Президенте? Чому не відстоюєте український інтерес?
Президент може помилятись стосовно кандидатів на посади (хоча не бажано), у відповідях журналістам, при веденні засідань та в інших моментах. Але він не має права помилятися при виборі курсу розвитку держави.
Я сподіваюся, що в офісі Президента хтось таки «включить мозги» і скаже: «Влолодимире Олексадровичу, думайТЕ, що ви підписуєте.

Джерело: Фейсбук

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button